Regulamin w domu "Noclegi U Jagody"

 1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu, kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Do tego czasu pokój powinien być zwolniony, a klucz zwrócony w recepcji. Niewymeldowanie się do godz. 12:00 skutkuje naliczeniem opłaty za kolejną rozpoczętą dobę. Przedłużenie pobytu należy zgłaszać w recepcji do godziny 11:00. "noclegi u Jagody" umozliwiają przedłużenie pobytu tylko wówczas kiedy dysponują wolnymi miejscami.
 2. W przypadku gdy pokój lub łóżko w pokoju wieloosobowym nie zostaną zwolnione do godziny 12:00, a pokój ten lub łóżko jest zarezerwowane na kolejną dobę przez inną osobę, wówczas Zarządca "Noclegów u Jagody" jest uprawniony do wejścia do pokoju bez obecności Gościa, spakowania jego rzeczy i przeniesienia ich do recepcji.
 3. W pokoju, w którym wynajmowane są łóżka, Goście muszą liczyć się z możliwością dzielenia pokoju z innymi, nieznanymi im osobami. O tym fakcie każdego Gościa informuje Zarządca Obiektu w momencie rezerwacji lub meldowania Gościa. Poszczególne łóżka w pokojach wieloosobowych przeznaczone są wyłącznie dla jednej osoby. Pokoje i łóżka w obiekcie wynajmowane są konkretnym osobom. Niedopuszczalne jest używanie bądź podnajmowanie pokoi lub łóżek innym osobom.
 4. Osoba wynajmująca pokój lub miejsce noclegowe (łóżko) w momencie meldowania powinna okazać ważny dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) oraz uiścić opłatę za nocleg. W dniu przyjazdu należy dokonać całkowitego rozliczenia za pobyt. Cena za nocleg jest umowna i nie jest stała, regulowana jest dostępnością miejsc w Obiekcie. Aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej www.noclegiujagody.pl w zakładce "CENNIK". Zarządca zastrzega sobie prawo zmian.
 5. Przedpłata na rezerwację jest bezzwrotna. Wpłacone kwoty za noclegi nie podlegają zwrotowi nawet przy skróceniu pobytu.
 6. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity i bezwzględny zakaz palenia tytoniu i spożywania alkoholu, palenia świeczek, itp. – złamanie tego zakazu wiąże się z konsekwencją finansową w wysokości 50,00 zł każdorazowo.
 7. W budynku "Noclegi u Jagody" nie mogą przebywać zwierzęta.
 8. Każdy z gości odpowiada za czystość i stan techniczny wynajmowanego pokoju.
 9. Wszelkie usterki i uwagi należy zgłaszać na bieżąco do Zarządcy Obiektu.
 10. Przy wchodzeniu na łóżko piętrowe należy trzymać się drabinki oraz zachować szczególną ostrożność.
 11. Zabrania się skakania po łóżkach i zeskakiwania z łóżek.
 12. W pokojach nie można używać kuchenek i czajników elektrycznych, grzałek, piecyków i innych urządzeń, nie będących wyposażeniem obiektu.
 13. W dniu wyjazdu sprawdzany jest stan techniczny pokoi.
 14. Za wszelkie uszkodzenia, powstałe z winny Gości, każdy z Gości odpowiada materialnie.
 15. Cisza nocna obowiązuje w obiekcie od godz. 22:00 do 6:00 dnia następnego.
 16. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby nocujące, ewentualni goście mogą przebywać w budynku i na terenie obiektu po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu z Zarządcą, jednak najpóźniej do godz. 22:00. Odpowiedzialność za osoby odwiedzające ponoszą przyjmujący nie Goście "Noclegów u Jagody".
 17. Zarządca Obiektu ma prawo wymówić nocleg osobie, która zachowuje się wbrew postanowieniom tego regulaminu bez zwrotu wniesionej opłaty. Za konieczność interwencji obsługi Obiektu w godzinach nocnych będzie pobierana opłata od 50,00 zł.
 18. Zarządca może odmówić przyjęcia osobom będącym pod wpływem alkoholu oraz gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu i osobach przebywających w obiekcie albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości. Zarządca zastrzega sobie prawo odmowy noclegu każdej osobie bez podania przyczyny odmowy.
 19. Zabrania się gościom wychylania przez barierki balkonów, wychodzenia przez balkony oraz przez okna na balkony lub tego typu podobne sytuacje. Prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu na balkonach.
 20. Zabrania się wyrzucania czegokolwiek przez okna i balkony oraz plucia.
 21. Przy korzystaniu z ogólnodostępnych urządzeń kuchennych, urządzeń elektrycznych i pomieszczeń wspólnych należy zachować szczególną ostrożność i użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 22. Zarządca nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie Obiektu, ani za pojazdy zaparkowane na terenie Obiektu.
 23. "Noclegi u Jagody" nie odpowiadają za awarie i ich skutki niezależne od nas.
 24. Przebywanie na terenie obiektu oznacza akceptację powyższego regulaminu.
Życzymy miłego pobytu.